Terug

Paarse Vrijdag 2021

Paarse Vrijdag 2021

Studenten in actie tijdens Paarse Vrijdag

Vrijdag 10 december 2021 was het Paarse Vrijdag, de dag waarop scholieren en studenten hun solidariteit voor gender- en seksuele diversiteit laten zien door zich paars te kleden. Helaas konden we deze dag als studievereniging niet fysiek vieren, omdat onze studenten geen onderwijs op locatie hadden. We hebben daarom gebruik gemaakt van onze sociale media om deze foto te delen. Onze verenigingskleur is paars, waardoor wij als bestuur en onze leden genoeg kleding en accessoires hebben om onze vereniging net iets paarser te laten kleuren op deze belangrijke dag. Zo willen we solidariteit tonen en laten zien dat wij als vereniging het ontzettend belangrijk vinden dat iedereen geaccepteerd wordt en zich thuis voelt!

Bekijk meer initiatieven van de studententak Diversiteit en Inclusie

Werken bij het UMC Utrecht

Contact

Afspraken

Praktisch

umcutrecht.nl maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies Deze website toont video’s van o.a. YouTube. Dergelijke partijen plaatsen cookies (third party cookies). Als u deze cookies niet wilt kunt u dat hier aangeven. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren.

Lees meer over het cookiebeleid

Akkoord Nee, liever niet